Студентка ФКІTАЕР – переможець конкурсу «Насіння для майбутнього» від компанії Huawei

24-9-2018    Вітаємо , Преміум-новина    634

Щиро вітаємо Катерину Єлагіну, студентку магістратури факультету КІТАЕР, з перемогою в конкурсі «Насіння для майбутнього» 2018 року від компанії Huawei!

У відбірковому етапі конкурсу взяли участь 56 найкращих студентів України, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями. Конкурсна комісія за участі працівників Huawei Ukraine та Міністерства освіти і науки України обрала десятку щасливчиків. Окрім Донецького національного технічного університету, до неї увійшли представники Запорізької державної інженерної академії, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Українського національного університету залізничного транспорту, Державного університету телекомунікацій і Національного університету «Львівська політехніка».

Основними критеріями відбору були знання, досягнення в житті університету та навчанні, мотивація для участі у проекті. Також важливими факторами стали рівень співробітництва вишу із компанією Huawei Ukraine, гендерні та регіональні міркування. Кількість інститутів, що надіслали своїх кандидатів, порівняно із минулим роком збільшилася із 12 до 39.

У якості нагороди на переможців чекає двотижнева поїздка (22 жовтня – 2 листопада) для знайомства з культурою Китаю та новітніми телекомунікаційними технологіями.

, ,