ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТА

Гірничий факультет ДонНТУ відсвяткував свій День народження

26

Гірничий факультет Донецького національного технічного університету відсвяткував свій 98-ий День народження, тим самим розпочавши череду святкових весняних заходів.

З нагоди свята студентський актив підготував традиційно яскравий концерт.

Зі словами поздоровлень виступили проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва та декан ГФ Сергій Подкопаєв. Після цього настала черга творчих привітань вже від талановитої молоді факультету: пісні та запальні танці, жарти та творчі номери, наповнені типово гірняцьким колоритом і атмосферою, без сумніву, прийшлися до вподоби присутнім. Також не забули висловити слова подяки всім викладачам за їх вірність, взаєморозуміння, відданість професії та любов до студентів.

Читати далі

19-4-2019    Категорія: Преміум-новина    73   

Студентське самоврядування ДонНТУ привітало жінок зі святом весни

IMG 2982

Напередодні Міжнародного жіночого дня активні хлопці із числа студентського самоврядування підготували для прекрасної половини Донецького національного технічного університету чудовий святковий концерт.

Від імені адміністрації присутніх привітав зі святом Андрій Сурженко, декан факультету МЕХТ, після чого вже молодь словом і ділом висловила свої найкращі побажання: були й пісні, і виступи на музичних інструментах, і КВК. Безперечно, не обійшлося без запальних танців, які не залишили байдужим нікого. Одним словом, хлопці дарували масу вражень і яскравих емоцій. Присутні ж, у свою чергу, не жалкували оплесків і не приховували щирих посмішок на обличчях.

Тож, за святом, милі жінки! Щастя, гарного настрою, посмішок, кохання та якнайбільше приємних життєвих моментів!

Читати далі

7-3-2019    Категорія: Події    119   

Студентський актив ДонНТУ в ході круглого столу обговорював роль молоді у політичних змінах України

11

Двадцятого лютого в Донецькому національному технічному університеті за сприяння підрозділу з організації виховної роботи студентів було проведено круглий стіл «Роль молоді в політичних змінах України».

Університетські активісти на чолі з головою Ради студентського самоврядування згадали сумні події кінця 2013 – початку 2014 рр.: причини подій на майдані, основні переламні моменти й безпосередньо представників Небесної сотні – тих, хто взяв активну участь у Революції гідності ціною власного життя.
Зокрема, під час виступів пролунали імена героїв України: Сергія Бондарева, Олександра Плеханова, Романа Гурика, Ігоря Костенка, Івана Пантелєєва, Дмитра Чернявського, Дмитра Максимова та Володимира Наумова. Присутні почули, яким був життєвий шлях цих людей, чим вони захоплювалися та яку роль зіграли у житті нашої країни.

Читати далі

20-2-2019    Категорія: Події    72   

Як в ДонНТУ святкували День закоханих

1

Чотирнадцятого лютого людство святкує День св. Валентина – свято всіх закоханих. Особливою популярністю воно користується у молоді. Ось і в Донецькому національному технічному університеті не забули про цей день. Вже традиційно у холі головного корпусу вишу та біля факультету КІТАЕР студентське самоврядування облаштувало яскраві фотозони, де всі охочі могли зробити фото на пам’ять. Також не обійшлося без привітань: біля імпровізованої поштової скриньки молоді люди могли написати теплі слова на символічних листівках – валентинках.

Читати далі

14-2-2019    Категорія: Події    107   

Відбулося засідання ради студентського самоврядування ДонНТУ

4

У Молодіжному Хабі Донецького національного технічного університету пройшло засідання ради студентського самоврядування вишу.

В ході зустрічі було затверджено кошторис РСС, а також обговорено проведення заходів до річниці Революції гідності.

Читати далі

13-2-2019    Категорія: Події    45   

Студенти ДонНТУ привітали колектив телекомпанії «Орбіта» з ювілеєм

7

Студенти Донецького національного технічного університету під керівництвом завідувача кафедри історії та права Ірини Дмитрик привітали колектив телекомпанії «Орбіта» з 25-річним ювілеєм.

Читати далі

14-1-2019    Категорія: Події    165