Студенти та випускники ДонНТУ увійшли до числа переможців конкурсу «Авіатор 2019»

Дванадцятого квітня, у День авіації та космонавтики, фонд Бориса Колеснікова оголосив імена ста переможців всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2019». До числа найкращих увійшли і представники ДонНТУ: студент ФКІТАЕР Антон Бензарь і випускники того ж факультету Максим Лебединський і Сергій Демидов. Хлопці успішно представили свої розробки та бізнес-ідеї перед експертним журі та вже влітку відвідають авіасалон Ле Бурже в Парижі.

«Рік потому я радів шансу потрапити до Лондона, − розповідає Максим Лебединський. − А сьогодні — продовження щастя. Університетські роки завершилися, однак, вірю, що це ще не кінець поїздок. Хочу подякувати фонду Б. Колеснікова за можливість побачити світ».

«Я дуже радий, що моєї бази знань вистачило, щоб подолати відбіркові етапи та здобути таку солодку перемогу у фіналі, ділиться враженнями Антон Бензарь. За час проведення конкурсу я добре підтягнув свою англійську та отримав знання з теорії авіації. Мені дуже приємно, що саме наш земляк, Борис Вікторович, дає надії та можливість побачити світ майбутнім інженерам».

Щиро вітаємо та пишаємося талановитою молоддю ДонНТУ!

, ,