Студенти ДонНТУ взяли участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Авіатор»

19-11-2018    Преміум-новина , Студенту    155

Близько сорока студентів ДонНТУ взяли участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Авіатор». Традиційно на молодь чекали завдання з точних наук.

«Приходячи на «Авіатор» втретє, я вже розумів, на що чекати. На щастя, завдання були дуже схожі на минулорічні, тому, сподіваюся, цього разу проблем не виникне, – ділиться враженнями Максим Лебединський, магістрант ФКІТАЕР, переможець конкурсу «Авіатор 2018». – На першому етапі було багато людей: хочеться вірити, що це пов’язано з тим, що студенти нашого вишу вже входили до числа 100 фіналістів».

«Вже другий рік поспіль я беру участь у конкурсі «Авіатор». Перший етап позаду, і він пройшов досить добре, – розповідає Анастасія Лабузова, студентка гр. СУА-15 ФКІТАЕР. – Завдання були доступні, але все ж є хвилювання щодо проходження до наступних етапів. Дуже тішить той факт, що цьогоріч все більше студентів зацікавлені у конкурсі та у можливості реалізувати свої проекти».

Нагадаємо, конкурс проводиться фондом Бориса Колеснікова з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку вітчизняної промисловості та економіки, а також заохочення кращих із них поїздками на профільні авіаційні форуми до Великобританії та Франції. Під час перебування на міжнародних авіасалонах студенти знайомляться з передовими технологіями та новинками галузі, зустрічаються з фахівцями та лідерами авіабудування.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу