Офіційне відкриття Молодіжного Хабу Покровська в ДонНТУ

13-4-2017    Події    1704

У День космонавтики, 12 квітня, в Донецькому національному технічному університеті пройшло відкриття Молодіжного Хабу Покровська.

Оскільки відкриття центру співпало із міжнародним святом, на початку заходу присутні переглянули тематичний відеоролик про розвиток космонавтики в цілому, після чого бібліотекар ДонНТУ розповіла про космічну галузь України та аерокосмічні технології сьогодення.

Далі головний організатор Хабу та його ідейний натхненник Гліб Ступак ще раз привітав молодь із цією важливою подією та доволі обширно охарактеризував сутність і завдання новоствореного молодіжного центру. Зокрема, присутнім були озвучені напрями майбутньої діяльності Хабу, а також перелічені можливості для проведення різноманітних заходів.

«Хаб – це яскравий приклад коворкінгу для реалізації ідей. Але особисто для мене це також місце, де можна просто відпочити, а не тільки працювати. Хочеться виразити величезну подяку Глібу Володимировичу Ступаку за те, що подарував чудову можливість мені та всім іншим студентам ДонНТУ. Впевнена, що вже у найближчому майбутньому в стінах Хабу з’являться нові ідеї та реалізуються нові проекти», – поділилася своїми враженнями Катерина Єлагіна, студентка гр. ТКС-13 факультету КІТАЕР.

У ході відкриття молодь невимушено спілкувалася, шуткувала та обговорювала різноманітні питання. Приємний музичний супровід, затишна атмосфера та всілякі смаколики, певна річ, також сприяли чудовому проведенню часу та гарному настрою учасників у дружній компанії.

Тож, Молодіжний Хаб Покровська радо запрошує ініціативну молодь університету та міста до активної співпраці, аби робити наше життя яскравим і наповненим цікавими подіями.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу