Інструкція щодо автоматизованого вибору дисциплін

18-3-2019    Преміум-новина , Студенту    1578

До уваги студентів  1-го курсу бакалавріату ДонНТУ!

Вам потрібно обрати по одній дисципліни із наведених у переліках для вивчення у осінньому та весняному семестрах 2019-2020 н. р.

Для ознайомлення із презентаціями курсів та запису на них використовуйте Портал додаткових освітніх ресурсів ДВНЗ “Донецький національний технічний          університет”

(http://study.donntu.edu.ua/course/index.php?categoryid=16) шляхом натискання кнопки (резюме).

Важливо – для реєстрації на курс та ознайомлення з розгорнутою анотацією курсів вам потрібно налаштувати особистий профіль на Порталі наступним чином:

• Реєстрацію проводити ВИКЛЮЧНО українською мовою.
  • Ім’я та Прізвище надавати як у паспорті ( Ім’я у повному написі, а не скорочено). «Фейкові» імена не використовувати – ці записи одразу будуть видалено.  Після Прізвища у тому ж полі вказувати групу, де навчаєтеся (наприклад: ЕКН-18, КІБ-18, ПМР-18, ГЕО-18, АКТ-18 і т.д.). Групу записувати без додаткових символів (пробілів, ком, крапок та інше). Приклад: Іванов ГС-18
  • Адресу для підтвердження реєстрації вказувати ДІЙСНУ, АКТУАЛЬНУ. На цю адресу прийде лист для активації облікового запису.
  • Після підтвердження реєстрації ОБОВ’ЯЗКОВО розмістити у ПЕРСОНАЛЬНОМУ ПРОФАЙЛІ свої офіційні фотографії (шляхом натискання на іконку профайлу) див. Інструкцію редагування профілю користувача системи).

Не забудьте про дедлайни: Реєстрацію та вибір треба зробити до 31.03.19!!!

Після реєстрації на Порталі вам на електронну пошту буде надіслано шаблон заяви та повідомлення щодо вибору дисциплін. Заяву необхідно заповнити, роздрукувати, власноруч підписати та занести до Вашого деканату

ВАЖЛИВО! Звертаємо увагу, що вибір треба робити окремо: одна дисципліна в осінньому семестрі, одна у весняному семестрі.

Згідно зі зведеним переліком розподіл дисциплін для всіх факультетів виглядає наступним чином

Осінній семестр 2019/2020 навчального року

Філософія глобальних проблем сучасності

Економічна теорія

Тіньова економіка і корупція

Послідовність дій студента при виборі дисциплін

1. Зареєструватися на порталі (див. вище). http://study.donntu.edu.ua/
  2. Обрати у категорії курсів «Курси вільного вибору.

1. Обрати папку «Осінній семестр» або «Весняний семестр»

step5

1. Детально ознайомитися з анотаціями курсів дисциплін.

step4

1. Натиснути назву потрібного курсу, щоб прочитати розгорнуту анотацію

step51

1. Якщо саме цей курс Ви обираєте для подальшого навчання, натисніть «Зарахувати мене на цей курс», якщо ні – поверніться на попередню сторінку для подальшого вибору.

1. Після натискання «Зарахувати мене на цей курс» натисніть «Зареєструвати мене»
  2. У анкеті оберіть відповідь «Так».

Будьте уважні!! Змінювати відповідь неможливо.

Спочатку визначайтеся із курсами, потім – реєструйтеся!