Вдалий виступ команди ДонНТУ на «Універсіаді Донеччини 2016»

23-3-2016    Студенту    573   

Нещодавно у Краматорську на базі Донбаської державної машинобудівної академії серед студентів вишів 3-4 рівня акредитації відбулися змагання з баскетболу в рамках проведення «Універсіади Донеччини 2016».

Команда Донецького національного технічного університету також не залишилася осторонь турніру та повернулася до Красноармійська із зайнятим третім місцем. Своїми враженнями від гри поділився Євген Кміт, капітан команди.

«По приїзду до ДДМА на нас вже чекав невеличкий сюрприз, оскільки із заявлених 7 команд приїхали лише чотири найсильніші виші: ДДМА, ДонНТУ, ДонНМУ (Донецький національний медичний університет, м. Лиман) та ДДПУ (Донбаський державний педагогічний університет, м. Слов’янськ). Ми, як не складно було здогадатися, виявилися єдиною командою без тренера та всього лише з одним гравцем на заміну, що значно ускладнювало задачу. Тим не менше, наш бойовий дух та індивідуальна майстерність залишалися на високому рівні, тому здаватися ніхто не збирався.

Вже з самого початку нам потрібно було не лише відіграти матч-відкриття, а й протистояти господарям майданчика – ДДМА. Розгубившись у першій чверті й не увійшовши до гри, нам дісталася роль команди, що буде відіграватися. Із завданням ми майже впоралися: підсумковий рахунок склав 54-42. У наступних матчах, навіть за складного турнірного становища, ми змогли вже в останні 3 хвилини матчу переламати опір «Медиків» і гарантувати собі матчі за 1-3 місця!

Останній поєдинок ще більше ускладнив становище усіх трьох команд, оскільки вже не перемоги та поразки вирішували загальний результат, а набрані очки в матчах протягом всього турніру. На жаль, отримати пальму першості нам не пощастило, але гідно виступити та не поступитися в цілому жодній із команд нам вдалося на всі 100%.

Прекрасна організація заходу, високий рівень суддівства та прекрасні люди, які допомагали у проведенні такого чудового турніру, подарували нам масу позитивних емоцій. Звичайно, не обійшлося і без нових знайомств, адже кожна із команд активно підтримувала одна одну, як тільки могла.

По закінченні змагань ми отримали не лише нагороди, а й масу чудових вражень, багато нових знайомств і приємних моментів. Ми боролися за честь свого університету до кінця та показали, що, незважаючи ні на які проблеми, без нагород ми не повернемося».

Євген Кміт, ст. факультету МЕХТ, капітан команди

,