У Молодіжному Хабі ДонНТУ пройшов захід, присвячений життю та творчості Стівена Хокінга

Четвертого квітня у Молодіжному Хабі відбувся захід, присвячений життю та науковій творчості Стівена Хокінга, організований студентами факультету КНТ Донецького національного технічного університету.

Хокінг був одним із найвидатніших фізиків-теоретиків, який зробив досить вагомий внесок у розвиток сучасної науки та фізики, будучи при цьому майже повністю паралізованим. Він рухав лише м’язами щік, тому розмовляти міг лише через синтезатор мови, спеціально розроблений для нього компанією Intel.

За допомогою такого апарату Стівен Хокінг міг вимовити лише одне слово за хвилину. Але навіть це не заважало йому проводити лекції, читати семінари та влаштовувати заходи, присвячені науці та фізиці. Крім цього, він займався написанням наукових видань. Його найвідоміша робота – світовий бестселер «Коротка історія часу». Також він писав книжки для дітей.

Свої думки та враження після досить захоплюючої розповіді-презентації висловили гості заходу. Обговорювали його життя, досягнення, книжкові видання. Після дискусії всі перейшли до перегляду фільму про життя видатного фізика – «Хокінг», який змусив серйозно замислитися про науку, фізичні явища, Всесвіт і життя взагалі.

Вчених багато, але популяризаторів науки – досить мало. Одним із цих небагатьох був саме Стівен Хокінг.

Ольга Кондратенко,
студентка гр. ТКР-17

,