«STARTUP CLUB DNTU» став найкращим підприємницьким клубом України

19-12-2018    Студенту    239
5c192b533cf54167481165

МОН відзначило найкращий підприємницький клуб у виші за підсумками сезону осінь-зима 2018 – ним став «Startup Club DNTU» Донецького національного технічного університету, який одним із перших почав працювати зі студентськими стартапами.

Зокрема, «Startup Club DNTU» за рік організував 7 масштабних подій з підприємництва. Команда клубу також постійно брала участь в різноманітних тренінгах і конкурсах. Переможець отримав фінансову нагороду в розмірі 10 тис грн. на розвиток клубу.

Загалом, підприємницькі клуби у вишах – це спільна ініціатива МОН та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP), яка стартувала у вересні. У цьому семестрі 25 університетів з 9 міст України вже приєдналися до неї та відкрили такі клуби у себе. Стартап-клуби розвивають підприємницьку культуру та поширюють стартап-рух серед молоді. Окрім того, це фізичні простори для роботи студентів над власними проектами.

За матеріалами сайту Міністерства освіти та науки України

, ,