Молодіжна хвиля – 2018

Щорічно до Дня незалежності України в м. Святогірськ відбувається обласний зліт молоді Донеччини «Молодіжна хвиля». Головна мета цього зльоту – надати можливість молоді брати активну участь у житті власної країни та змінювати її на краще.

У цьому році учасниками зльоту стали понад 60 осіб, які приїхали, щоб активно та корисно разом провести час, отримати нові знання та долучитися до святкування Дня незалежності України. Донецький національний технічний університет, будучи постійним учасником подібних заходів, не залишився осторонь і цього разу. Представниками вишу стала Яна Кот й Іван Квітковський.

«Молодіжна хвиля» розпочалася з презентацій організацій учасників і знайомства з їх діяльністю. Далі пройшов круглий стіл, ініціатором якого виступили представники громадської спілки «Національна молодіжна рада України». Основною місією спілки є представлення та захист громадянських, політичних, соціальних і економічних прав молоді, розширення можливостей для особистого розвитку та участі молоді у соціальному та політичному житті.

Для учасників зльоту були також організовані тренінги за наступними темами: «Конфлікт і способи його подолання», «Емоційний інтелект», «Участь молоді у прийняті рішень», «Лідерство».

Але найцікавіше чекало попереду – святкування Дня незалежності України, що пройшло у м. Краматорськ. Учасники зльоту стали волонтерами на святі: були задіяні у проведенні майстер-класів для дітей, квесту, підготували флешмоб, який показали на центральній алеї парку, а також долучилися до святкової ходи центром міста. Це був дуже насичений зліт, який залишив по собі найкращі згадки та приємні знайомства.

Яна Кот,
заступник начальника підрозділу
з організації виховної роботи студентів

, , ,