Святкування Дня закоханих в ДонНТУ

15-2-2018    Преміум-новина , Студенту    482   
17

Чотирнадцятого лютого, у День святого Валентина, в Донецькому національному технічному університеті не обійшлося без святкувань. Студенти заздалегідь підготувалися до цього особливого дня та доклали зусиль, аби зробити його яскравим і незабутнім.

Так, вже традиційно радою студентського самоврядування було облаштовано тематичну фотозону у холі першого корпусу. Молоді прийшлося до вподоби оформлення: яскраві кульки,  безліч кольорових сердечок і зворушливих зображень – все це тішило око й ставало гарним антуражем для фотографування. Не забули і про конкурс на кращу закохану пару. Також функціонувала святкова пошта, де можна було написати побажання та поздоровлення зі святом.

 

До речі, окрім загальноуніверситетських заходів, факультет КІТАЕР додатково оформив ще одну фотозону та запрошував усіх охочих до участі у конкурсі із солодкими подарунками.

Користуючись нагодою, ми вирішили запитати студентів, що вони думають з приводу святкування Дня Валентина та кохання в цілому. І ось, що ми почули.

Надія Кірєєва, ст. гр. КІ-15 ДонНТУ: «Для мене, за великим рахунком, 14-те лютого – це звичайний день. Інша справа – підготовка до свята. Вона зажди надихає та дарує радість».

Світлана Дорох, ст. гр. ГСм-17 Індустріального інституту: «Цей день створений для того, щоб кожна людина, яка знайшла свою «половинку», могла подарувати їй частинку радості та якимось особливим чином привітати. На жаль, у повсякденному житті на це не завжди вистачає часу».

Ілля Ільїн, ст. гр. ГС-16 ДонНТУ: «Кохання – це добре, особливо, коли воно взаємне. Воно не має меж і кордонів».

Певна річ, не обійшлося і без приємних побажань.

Христина Маршеруєва, ст. гр. ГКЗ-16 ДонНТУ: «Кохайте та будьте коханими! Це прекрасно!»

Дмитро Анікєєв, ст. гр. ГС-16 ДонНТУ: «Я хочу побажати всім великого, щирого та довгого кохання!»

Варто відзначити, що окрім Дня закоханих, 14-того лютого відзначається День дарування книг. Іншими словами, бібліотека теж не залишилася осторонь. Так, директор Індустріального інституту Світлана Лисенко подарувала бібліотеці ДонНТУ історичну книгу. Долучився до акції й завідувач кафедри природоохоронної діяльності ФМЕХТ Віктор Костенко, який також презентував декілька тематичних видань.


библиотека

Отже, як бачимо, день пройшов насичено та цікаво, подарувавши всім його учасникам гарний настрій і заряд позитивних емоцій. Тож, зі святом!

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу