Студенти ДонНТУ стали призерами обласних змагань з тенісу

19-2-2019    Події , Спорт , Студенту    64

На базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) 18 лютого в рамках ІІ етапу ХІV літньої Універсіади України в Донецькій області серед студентів університетів, академій та інститутів пройшли змагання з настільного тенісу.

Мета заходу – популяризація настільного тенісу та залучення здобувачів вищої освіти до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда здорового способу життя та активізація рухової активності студентської молоді, підвищення індивідуальної майстерності спортсменів, а також стимулювання розвитку фізичної культури та спорту.

Учасниками змагань стали команди ДДМА, ДонНТУ (Покровськ), ДонНМУ, ДонНАСА та ДГПУ (Слов’янськ).

Донецький національний технічний університет представляв Дмитро Кузьмичов, студент 2 курсу, гр. ФБС-17 (ФЕМ), а Індустріальний інститут – Микита Панов, студент 2 курсу, гр. ЕКН-17 (ФТОВ).

Молодь показала гарні результати: Микита Панов посів 3-тє місце в особистій першості серед хлопців, а також хлопці здобули золото у парному розряді.

Грамоти та кубки з побажаннями подальших успіхів спортсменам вручив начальник Донецького обласного відділу комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Ігор Нестеренко.

, ,