Спортсмени ДонНТУ помірялися силами з командою «Шахтоуправління «Добропілля» у товариському матчі з футболу

П’ятого червня на стадіоні м. Добропілля відбувся товариський матч із футболу між студентською збірною ДонНТУ та командою «Шахтоуправління «Добропілля».

До складу команди політехніків увійшли наступні студенти:IMG 0748

– Богдан Панасенко (ФЕМ) – капітан;

– Сергій Звєрєв (ГФ);

– Дмитро Юпатов (ГФ);

– Едуард Древаль (ГФ);

– Кирило Древаль (ГФ);

– Владислав Іванов (ФКІТАЕР) – воротар;

– Дмитро Сверидюк (ФКІТАЕР);

– Максим Андрєєв (ГФ);

– Едуард Калюжний (ФКІТАЕР);

– Євген Білобородов (ФКНТ);

– Дмитро Болбат (ІІ ДонНТУ);

– Юрій Пінчук (ІІ ДонНТУ);

– Віталій Назарчук (ГФ);

– Олександр Покровський (ІІ ДонНТУ).

На дев’ятій хвилині першого тайму господарі поля відкрили рахунок. Боротьба була досить запеклою: команда гірників створила багато гольових моментів біля наших воріт, але захисники та воротар не дозволили їх реалізувати. Вже наприкінці першого тайму студентська команда змогла зрівняти рахунок: нападник Сергій Звєрєв забив видовищний і складний гол «у дев’ятку».

Ініціатива переходила від однієї команди до іншої, тож боротьба йшла на рівних. У другому таймі студенти перейшли в наступ, але господарі були до цього готові та достойно відповіли – перейшли в контратаку та забили два швидких м’ячі. Наші хлопці не розгубилися, організували дві швидких атаки, одна з яких закінчилась результативним ударом того ж Сергія Звєрєва.

Що ж до підсумкового рахунку товариської зустрічі, він склав 3:2 на користь збірної «Шахтоуправління «Добропілля». Обидві команди залишились задоволені результатом матчу та відзначили високий рівень гравців, швидкий темп гри та здорову спортивну атмосферу на полі.

Студентську команду поїхали підтримати співробітниці підрозділу з організації виховної роботи студентів Галина Лисенко та Маргарита Біленська. За команду гірників вболівали представники ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ ДЕК «Добропіллявугілля» Тетяна Демієва, керівник департаменту з адміністрування персоналу, Ірина Єрмоленко, спеціаліст підрозділу з навчання персоналу, Максим Івченко, головний технолог і лідер молодіжного руху ВСП, а також  Володимир Андронов, менеджер із комунікацій.

IMG 1033

Після спільного фото та вручення сувенірів Ірина Єрмоленко та Максим Івченко закликали молодь ДонНТУ до продовження вдалої співпраці в подальшому.

Галина Лисенко,
начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів

Владислав Іванов,
студент ФКІТАЕР, воротар студентської збірної