Наука та інновації

previous arrow
next arrow
Slider

Цифровізація промислових тепличних комплексів – підсумки участі співробітників КІТАЕР у АГРО-2019

IMG 20190604 132004F

У період із 04 по 07 червня 2019 р. у м. Київ співробітники факультету КІТАЕР доц. каф. ЕТ Лактіонов І.С. та Лебедєв В.А. взяли участь у XXXI Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2019. Виставка АГРО-2019 – це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, […]

Команда ДонНТУ посіла третє місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”

1

Аспірант кафедри «Природоохоронна діяльність» факультету МЕХТ Світлана Шкрильова та студент групи ЕКО-16 Олександр Коростильов під керівництвом професора, завідувача кафедри, доктора технічних наук Віктора Костенка від Донецького національного технічного університету, м. Покровськ (Україна), спільно із докторантом Іриною Скринецькою та керівником Aleksandra Nadgórska-Socha, Uniwersytet Śląski w Katowicach (Poland), взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science».

Студентка гірничого факультету Людмила Лопушанська посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт галузей знань і спеціальностей 2018-2019 рр.

IMG 6509

Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт галузей знань і спеціальностей 2018-2019 рр., у якому взяла участь студентка гірничого факультету Донецького національного технічного університету Людмила Лопушанська. Конкурс проходив на базі Криворізького національного університету.

До уваги галузевих конкурсних комісій були представлені роботи зі всієї України щодо покращення охорони праці, але тільки кращі отримали нагороди.

Студентка ДонНТУ Л. Лопушанська, науковим керівником якої виступила к.т.н., доцент кафедри охорони праці Тетяна Негрій, презентувала роботу «Дослідження умов праці шахтарів на шахтах Покровського району» та була нагороджена дипломом другого ступеню.

Наука – інновації – міжнародне співробітництво

photo 2019 04 03 11 36 04 (2)

Як учасник багатьох міжнародних проектів і програм ДонНТУ підтверджує високий рівень дослідницьких розробок у різних галузях науки і техніки. Однією з провідних кафедр нашого університету є кафедра комп’ютерної інженерії під керівництвом професора В. Святного. Викладачі, студенти і аспіранти кафедри проводять дослідження з технології паралельного моделювання (ParSimTech) як на базі ДонНТУ, так і у провідних вузах Німеччини, які готові долучати молоде покоління науковців з України до складних математичних обчислювань за допомогою високоточного обладнання.

В ДонНТУ пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Технології та процеси в гірництві та будівництві»

15

Протягом 23-15 квітня 2019 р. на базі гірничого факультету Донецького національного технічного університету проходила VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та процеси в гірництві та будівництві».
Даний захід вже став традиційним і проводиться з метою обміну науково-технічною інформацією, визначення перспективних шляхів створення та розвитку нової техніки і технологій у гірництві та будівництві, розробки спільних наукових програм, розвитку співробітництва; консолідації вчених, фахівців і керівників промислових підприємств для сприяння процесу подальшого розвитку техніки, технологій, методів управління в умовах кардинальної зміни економіки нашої країни.

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні соціально-економічні проблеми держави і регіонів»

ФЕМ

Запрошуємо вас до участі в ювілейній Всеукраїнській науково-практичній конференції, присвяченій 50-річчю факультету економіки та менеджменту ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», яка відбудеться 13-14  травня 2019 року.

Студентки факультету економіки та менеджменту стали призерами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

IMG 5753

Четвертого квітня 2019 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Управління фінансово-економічною безпекою».

Учасниками конкурсу стали і студенти групи ФЕБм-18б ДонНТУ Дар’я Рябчикова та Наталія Тур під керівництвом к.е.н., доц. кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки Анни Мариної.

Робота дівчат увійшла до 18-ти найкращих, які були запрошені до підсумкової конференції. У результаті Дар’я та Наталія були нагороджені дипломом ІІІ ступеня.

В ДонНТУ пройшов перший етап міжнародної олімпіади із програмування “The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest 2019-2020”

2019 olimp 01

13 квітня 2019 року в ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» пройшов 1-й етап міжнародної олімпіади із програмування «The ACM-ICPC International Collegiate Programming Contest 2019-2020». Змагання проводяться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM) за участі університету Бейлора (https://icpc.baylor.edu).

Молоді вчені ДонНТУ нагородженні Почесними Грамотами Президії НАН України

IMG 20190415 084150

12 квітня 2019 року у Великому конференц-залі НАН України відбулося урочисте нагородження Почесними Грамотами Президії НАН України молодих учених за вагомі досягнення у розробленні важливих наукових проблем. Захід проходив за участі віце-президентів НАН України та академіків-секретарів відділень НАН України.

На базі ДонНТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

11-2-2019    Наука та інновації , Події   233   
3

Десятого лютого 2019 р. на базі Донецького національного технічного університету пройшов ІI етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Школярі писали контрольної роботи з базових дисциплін. Захист наукових робіт відбудеться 16 лютого.