Звернення Ректора до першокурсників

27-8-2018    Ректорат    327   

Шановні першокурсники!

Пора  вступних випробувань закінчилася, і сьогодні ви, колишні абітурієнти, стали студентами одного з найкращих навчальних закладів України, який має майже 100-літню історію. Одинадцять років ви розпочинали новий навчальний рік у шкільних стінах, а сьогодні зустрінете його в нашому університеті.

Вступ до закладу вищої освіти знаменує один із найважливіших етапів у житті людини  й багато в чому визначає її подальшу долю. Тепер ваша мета – набути ґрунтовних знань і стати найкращими фахівцями в тій галузі, яку обрали. У цьому вам допоможе досвідчений професорсько-викладацький склад нашого навчального закладу. Безперечно, усіляко вас підтримуватимуть і батьки. Однак пам’ятайте, що основною запорукою вашого успіху є ви самі й ваше прагнення  вчитися!

Уже з перших занять ви починаєте формувати свою репутацію й будувати кар’єру. Щиро бажаю вам, шановні першокурсники, успіхів у навчанні, науково-дослідницькій та громадській роботі. Будьте щирими й чесними, гідно несіть звання студента Донецького національного технічного університету!

Нехай втіляться в життя всі ваші плани та мрії! У добру путь!

З повагою ректор
Донецького національного  технічного університету
Ярослав Ляшок