Привітання ректора ДонНТУ з нагоди Дня Соборності України

16-1-2019    Ректорат    229

Шановні колеги, студенти та співробітники університету!

Сто років тому, 22 січня 1919 року,  на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українців: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Відтоді цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято, що символізує єдність, неподільність українських земель і втілення мрії про незалежність День Соборності України.

Це свято нагадує нам, що не існує окремо Східної й Західної України. У нас єдина держава і ми єдиний народ! Успіх побудови нашої держави ґрунтується на відчутті власної відповідальності за майбутнє всього українського народу. Маємо усвідомити, що лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети побудови економічно потужної й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимемося ми й наші нащадки.

Сьогодні хочу привітати вас зі сторіччям Дня Соборності України! Зичу всім суспільної злагоди й миру, сил та натхнення, творчих успіхів, подальшої плідної праці на благо нашої Вітчизни!

Зі святом!

ректор Донецького національного