Привітання ректора Донецького національного технічного університету з Міжнародним жіночим днем

6-3-2019    Ректорат    154

Чарівні наші жінки!

У ці святкові весняні дні адресую Вам слова вдячності, поваги та захоплення! Усе найкраще в житті пов’язано з Вами: доброта й ніжність, затишок і родинне тепло, прагнення долати нові сходинки життя.

Саме Ви створюєте атмосферу творчого натхнення й гармонії, окрилюєте в радісну годину й підтримуєте в скрутні моменти, не даєте забути про справедливість і милосердя.

Неможливо переоцінити Ваш внесок у загальний доробок нашого університету! Ви прославляєте нашу Alma mater новими досягненнями, успіхами в дослідницькій, викладацькій, адміністративній та соціальній сферах. Завжди працюєте з повною віддачею й неодмінно досягаєте найвищих результатів. Тому сьогоднішнє визнання авторитету ДонНТУ ‒ це Ваша величезна заслуга.

Від імені чоловіків нашого університету дозвольте побажати Вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, щедрої долі та бадьорого весняного настрою! Нехай Ваше життя буде радісним, щасливим, сповнене коханням та яскравими подіями!

З повагою ректор Донецького
національного технічного університету