В ДонНТУ розпочалася Весіння школа

26-3-2019    Події , Преміум-новина    119

co funded

Розпочалися канікули, а це означає, що Донецький національний технічний університет вкотре підготував цікаву та насичену програму для школярів. Так, двадцять п’ятого березня для учнів загальноосвітніх шкіл №3 і 4 м. Покровська та Мирноградського НВК відкрила свої двері Весіння школа.

У перший день на учасників школи очікувало два заняття. Під час першого з них асистент кафедри прикладної математики та інформатики ФКНТ Павло Ануфрієв розповів про діяльність факультету та результати проекту GameHub, у якому ДонНТУ брав участь, а також про функціонування  студентського наукового гуртка “GameHub: Мультимедійні системи для ігрових додатків”. Також було анонсовано проведення таких заходів, як Gaming Spring School і All  Digital Week.

Після вступної частини учням у загальних рисах розповіли про те, що являє собою процес розробки комп’ютерних ігор і які навички необхідні для цього. Після цього молодь почала знайомитися із середовищем Unity, де в подальшому спробує створити власну гру.

Друге заняття було не менш творчим і стосувалося 3D-друку. Андрій Прокушев, інженер кафедри автоматики та телекомунікацій ФКІТАЕР, ознайомив школярів із особливостями 3D-технологій, пояснив роботу 3D-принтера та показав, як працювати у програмі SketchUp. Результатом стали змодельовані учнями візитівки.

Далі буде.

561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP
This project has been funded with support from the European Commission.

, , , , ,