Учні м. Добропілля знайомились зі світом Інтернет речей

17-5-2019    Події , Преміум-новина    68

Семінар-практикум вчителів предмету «Фізика» з м. Добропілля, який проходив 24 квітня 2019 р. на базі факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ 15 травня 2019 року отримав своє продовження у новій якості.

Цього разу за ініціативи вчителя фізики Кутньої Олени Володимирівни та на запрошення адміністрації ЗОШ № 19 м. Добропілля представники факультету КІТАЕР завітали до школярів.

Метою заходу стало ознайомлення учнів 10-х класів з сучасними тенденціями у світі ІТ, автоматизації, робототехніки, електроніки та програмування. Під час зустрічі, яка тривала близько трьох годин, від аспіранта кафедри автоматики і телекомуникацій Прокушева А.М. школярі дізналися багато цікавого про світ Інтернет речей, про те, що ми живемо в епоху Industry 4.0 – четвертої промислової революції: масового впровадження кіберфізичних систем у виробництво й обслуговування людських потреб, включаючи побут, працю і дозвілля. За допомогою доцента кафедри електронної техніки Штепи О.А. учні зробили перші кроки у програмуванні мікроконтролерів на платформі Arduino та, навіть, опанували створення електронних пристроїв, які дозволяють автоматично керувати вмиканням та вимиканням освітлення оточуючих об’єктів в залежності від часу доби.

Учні дізнались про підтримку університетом активної талановитої молоді, розвиток STEM-освіти, про досвід співпраці зі школами міста та району.

Наприкінці зустрічі школярі мали можливість пограти з роботами, які створені студентами факультету КІТАЕР.

Під час підведення підсумків заходу представники вишу, вчителі та школярі висловили бажання щодо подальшої плідної співпраці.

,