Студентів ДонНТУ запрошують взяти участь у марафоні

3-4-2019    Події , Преміум-новина    78

Третього квітня в Донецькому національному технічному університеті пройшла чергова зустріч студентів і співробітників вишу з міським головою Покровська Русланом Требушкіним і громадськими активістами. Цього разу мова зайшла про здоровий спосіб життя та зайняття спортом.

Зокрема, молодь активно закликали взяти участь у першому Покровському марафоні. Микола Головко, активіст і підприємець, один із організаторів марафону, детально розповів про нього та торкнувся організаційних питань проведення заходу.

Присутні на зустрічі лікар, спортивний тренер і запрошений гість розповіли про користь бігу та навели власні приклади того, як цей вид спорту змінює людей і їх світогляд. Серед іншого, присутнім продемонстрували декілька мотиваційних відеороликів.

Також у рамках заходу пролунали пропозиції щодо проведення товариських футбольних змагань між студентами та представниками влади, а також зроблено акцент на важливості та необхідності правильної підготовки до марафону.

Наостанок мер ще раз закликав молодь вести здоровий спосіб життя, ставити перед собою цілі та завдання, вкладати зусилля для їх реалізації, а також побажав, аби спорт всіляко допомагав у цьому.

, ,