Студенти ДонНТУ долучилися до Всеукраїнської акції «Запали свічку»

27-11-2018    Події , Преміум-новина    1120

Традиційно в четверту суботу листопада в Україні проходить акція «Запали свічку» в пам’ять про жертв голодоморів. Студенти ДонНТУ – мешканці гуртожитків №1 та №2 – разом із представницями підрозділу з організації виховної роботи студентів Маргаритою Біленською та Галиною Лисенко, а також студентським самоврядуванням долучилися до заходів із вшанування пам’яті мільйонів загиблих у результаті штучного голоду селян радянської України, знищених сталінським режимом у 1932-1933 роках.

Г. Лисенко та М. Біленська говорили присутнім студентам про те, що історії про голодомор і родичів, які не пережили той страшний час, є в кожній родині – варто лише запитати своїх бабусь і дідусів.

За даними Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи, втрати населення України за надсмертності під час Голодомору 1930-х років становили 3,9 млн. осіб.

До акції «Запали свічку пам’яті» на честь 85-их роковин Голодомору вже долучилося 70 країн, а загалом акція пройшла у 85 країнах на всіх континентах.

, ,