Представники ФКIТАЕР навчають дітей Покровська роботі з 3D-принтером

5-9-2018    Події , Преміум-новина    261

З 25 серпня 2018 р. на базі громадського простору «Без обмежень» стартували безкоштовні майстер-класи з конструювання та роботи з 3D-принтером, де викладачем є Андрій Прокушев, інженер кафедри автоматики та телекомунікацій ДонНТУ.

Програма майстер-класу розроблена Глібом Володимировичем Ступаком спільно з Андрієм Прокушевим на базі досвіду проведення аналогічних заходів у Донецькому національному технічному університеті та Молодіжному Хабі Покровська та включає в себе 10 занять для дітей віком від 8 до 15 років. Майстер-класи організовують ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Без обмежень» та виконуються в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час заходів учасники навчаться збирати та налаштовувати 3D-принтер і моделювати власні проекти.

«За ініціативи Г.В. Ступака було розглянуто мою кандидатуру на участь у курсах з конструювання та роботи з 3D-принтером. Область застосування 3D-друку постійно розширюється, тому що постійно удосконалюються методи друку, використовуються нові матеріали, збільшується якість, точність і міцність одержуваних об’єктів. А 3D-принтери, навпаки, зменшуються в розмірах, стають більш доступними та простими», – зазначає Андрій Прокушев.

Зокрема, під час проходження курсу діти зможуть:

– ознайомитися з 3D-моделюванням;

– зрозуміти технологічний процес виготовлення різноманітних моделей;

– втілювати в життя власні конструкторські замисли та ідеї;

– познайомляться з іншими шанувальниками робототехніки.

«Ми помітили, що на загальноміських заходах великою популярністю серед молоді користуються локації з робототехнікою, – розповідає адміністратор простору «Без обмежень» Євген Бражко. – Обговоривши з командою наші можливості, ми вирішили провести унікальні для нашого міста майстер-класи з конструювання 3D-принтера».

Заняття проходять кожну суботу та неділю за адресою: місто Покровськ, вул. Захисників України, 1 (колишня Дніпропетровська), громадський простір «Без обмежень».

Андрій Прокушев,
інженер кафедри автоматики та телекомунікацій

объявление

,