Підведення підсумків конкурсу знавців рідної мови в ДонНТУ

23-2-2018    Події , Преміум-новина    412
8

До Міжнародного дня рідної мови в Донецькому національному технічному університеті відбувся конкурс «Найкращий знавець рідного слова». У ньому взяли участь студенти 1-4 курсів усіх факультетів.

Кафедра мовної підготовки ДонНТУ дякує небайдужій молоді за активну участь у цьому випробуванні. Після підбиття підсумків виявилося, що на переможне перше місце претендують три студенти: Дарина Підбуцька (група ХТ-16, факультет МЕХТ), Олександр Жабко (група ТКР-17, факультет КІТАЕР), Максим Гелетій (група ЕЛК-17, факультет КІТАЕР).

За рішенням журі перемогу з незначним відривом здобув студент першого курсу факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки ДонНТУ Максим Гелетій. Після цього відбулося нагородження переможців.

Дякуємо керівництву університету за сприяння в організації та проведенні конкурсу.