Команди-учасниці Всеукраїнських змагань з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти «Ukrainian University Open 2018» отримали подяку від голови УФЕС

3-12-2018    Події , Преміум-новина    122   
лого

Від імені Української федерації електронного спорту хочемо привітати вас із завершенням перших Всеукраїнських змагань з електронного спорту серед здобувачів вищої освіти «Ukrainian University Open 2018», присвячених Міжнародному дню студентів.

Позаду місяці кропіткої підготовки та тижні напруженої боротьби учасників турніру UUOpen2018. Цей захід став першим у програмі розвитку Українського електронного спорту та отримав дуже жваву підтримку серед усіх учасників процесу!

Хочемо висловити вам щиру подяку: спільними зусиллями ми можемо підняти український кіберспорт на новий рівень і разом створити найсильнішу кіберспортивну платформу у світі!

Українські кіберспортсмени вже зараз займають провідні місця у світових рейтингах, але ми сподіваємося, що в найближчому майбутньому це сузір’я талантів поповниться ще цілою плеядою нових зірок із числа студентів закладів вищої освіти України.

Наша організація докладатиме максимум зусиль, аби зробити електронний спорт в Україні професійним і популярним серед населення, а також боротиметься за достойне представлення наших кіберспортсменів на світовій арені.

Слідкуйте за анонсами нових подій на нашому інтернет-сайті, сторінці в мережі Facebook, а також беріть участь у різноманітних турнірах на esm.zone.

З повагою, голова УФЕС
О.І. Данішевський

 

Що ж до участі у змаганнях ДонНТУ, всі команди за двома дисциплінами пройшли до 1/16 фінального етапу. Однак, на жаль, у ході напруженої боротьби вибули з турніру.

Команда з дисципліни “League of Legends”

рисунок 1

Команда з дисципліни “Dota2”

рисунок 2

рисунок 3

Інформацію щодо турніру можна знайти на сайті:

https://esm.zone/dota2/tournaments/422

https://esm.zone/lol/tournaments/423.