Команда ДонНТУ стала призером літньої універсіади України в Донецькій області з волейболу серед студентів ЗВО

12-4-2019    Події , Спорт    66

З 9 по 11 квітня 2019 р. на базі Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії відбулися фінальні змагання ІІ етапу ХІV літньої універсіади України в Донецькій області з волейболу серед студентів закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

Захід проводиться з метою популяризації волейболу та залучення здобувачів вищої освіти до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя та активізації рухової активності студентської молоді, підвищення індивідуальної майстерності спортсменів та стимулювання розвитку фізичної культури та спорту у закладах вищої освіти.

Учасниками змагань стали чотири студентські команди, які представляли: Донбаську державну машинобудівну академію (ДДМА, м. Краматорськ), Донецький національний медичний університет (ДНМУ, м. Лиман), Донбаську національну академію будівництва та архітектури (ДонНАБА, м. Краматорськ) і Донецький національний технічний університет (ДонНТУ, м. Покровськ).

До складу збірної ДонНТУ увійшли:

– Дмитро Болграбський (гр. ГМБ-17 ФМЕХТ);

– Дмитро Клименко (гр. ОПГм-18а ГФ);

– Олександр Колій (гр. РККм-18а ГФ);

– Євген Міх (гр. ЦБ-18 ГФ);

– Віталій Назарчук (гр. ГКЗ-15 ГФ);

– Кирило Никитін (гр. ОІП-17 ФЕМ);

– Сергій Проданчук (гр. КІ-17 ФКНТ).

Регламент змагань передбачав проведення ігор за коловою системою. За підсумком команда ДонНТУ посіла почесне третє місце.

Команди переможців та призерів змагань були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кубками управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

, ,