ДонНТУ долучився до І кінофестивалю «Зробимо світ кращим»

15-12-2018    Події , Преміум-новина , Студенту    179

Донецький національний технічний університет взяв участь у першому кінофестивалі «Міні-Оскар» «Зробимо світ кращим», організованому НВК №1 м. Покровська до шостого Дня народження шкільної телестудії “Fi:ls Line”.

Тематика – соціальні проблеми. Учасники – учні 5-11-х класів, скаути, медіатори, студенти. Линули вітання, згадували віхи становлення телестудії та її успіхи, дивилися відеоролики, спостерігали за тим, як змінюється бачення гострих соціальних проблем з плином часу. І, звісно ж, вітали переможців і бажали їм подальших успіхів. Як бонус – побачили ряд яскравих творчих номерів від талановитих учнів, що органічно вписалися до загальної картини свята.

Відзнаку ДонНТУ приймала начальник підрозділу з організації виховної роботи студентів Галина Лисенко.