День факультету КITAEP

25-5-2018    Події , Преміум-новина    779

общее

Травень – найбільш насичений місяць для студента. Скоро сесія, а довкола одні свята. Ще й погода сонячна, тому так хочеться поїхати кудись на пікнік ближче до водойми.

Однак, для студента ФКІТАЕР травень – найбажаніша пора. Адже саме у травні свій День народження святкує факультет комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки.

Це був четвертий День факультету за час перебування ДонНТУ в Покровську. І, як завжди, він перевершив усі попередні і за масовістю, і за видовищністю.

Описати у двох словах цей день неможливо. Це потрібно було побачити на власні очі, зануритися в гущу подій і відчути цей вибух емоцій.

Все почалося з вуличних розважальних конкурсів для студентів і школярів. Далі всі охочі могли взяти участь у комп’ютерному турнірі з Counter Strike. А після цього всіх запросили на масштабний концерт до великої похилої зали.

Окрім КВК, пісень і танців, головним сюрпризом для глядачів став виступ улюбленого декана В.П. Тарасюк, заступника декана О.В. Золотарьової та доцента кафедри автоматики та телекомунікацій А.О. Воропаєвої. Викладачі виконали запальний танець і завершили концерт чудовою піснею, яка зворушила багатьох присутніх.

Хто цього не бачив, навряд чи може в це повірити. ФКІТАЕР знову довів, що може дивувати. Я впевнений, що свято продовжиться, і по місту допізна будуть розноситися радісні вигуки. «КІТАЕР – вогонь, КІТАЕР – сім’я».

Сергій Білянський,
ст. гр. СУА-15