Черговий тур освітньої платформи «IDEA SPACE»!

11-4-2018    Події    301   
IDEA SPACE

У Донецькій і Луганській областях знову пройде тур освітньої платформи «IDEA SPACE». У Покровську захід відбудеться 20 квітня c 16:00 до 19:00 в Молодіжному Хабі Покровська.

Харківська освітня платформа «IDEA SPACE» проведе вже другу серію безкоштовних майстер-класів для активістів у 8 містах Донецької та Луганської областей у квітні 2018 р.

Спікери платформи «IDEA SPACE» поділяться своїм досвідом у розробці та реалізації міських проектів, розкажуть про механізми співпраці з державними структурами, спонсорами та грантодавцями. Крім того, в рамках туру передбачена прем’єрна демонстрація фільму «Street Culture – Шлях до мрії», який стане вже третьою документальною картиною від організаторів. Після перегляду цієї картини відбудеться її обговорення з учасниками платформи «IDEA SPACE», де всі охочі зможуть поспілкуватися з творцями документального фільму.

Основна мета проекту – навчання й залучення місцевих активістів до реалізації проектів для розвитку міст східних областей, а також підвищення громадської активності в Донецькій і Луганській областях і підтримка місцевих ідей.

Тур пройде за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення суспільної довіри» (UCBI II), а також Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

У турі візьмуть участь команди громадської організації «Центр вуличних культур» у рамках проекту «Street Culture», громадської організації «Міські реформи», громадської організації «День музики».

Серед спікерів:

  • Єгор Матюхін – громадський діяч, активіст, танцюрист, діджей, засновник і керівник програми розвитку вуличних культур Харкова, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», багатьох успішних проектів і заходів, творчий і технічний фахівець, головний промоутер, менеджер і маркетолог команди KCB і Брейкданс центру.
  • Валерій Бичков – танцюрист, провідний, засновник громадської організації «Центр вуличних культур багатьох успішних проектів і заходів, мозок команди KCB і Брейкданс центру, досвідчений фінансист і мудрий керівник.
  • Олег Малафєєв – активіст, трейсер, лідер руху паркур у Харкові, засновник першого й єдиного в Україні залу для паркуру та акробатики ArsNova PROKACH, викладач, організатор паркур-заходів, представник ГО «Центр вуличних культур».
  • Віктор Чулановський – танцюрист, MC, засновник громадської організації «Центр вуличних культур», бренду одягу «Rock it!», багатьох успішних проектів і заходів.

Спікери розкажуть про створення Брейкданс центру, проектів «Breaking Culture», «Street Culture» і «Idea Space», а також про те, як залучити інвестиції в вуличну культуру, що є одним із найскладніших завдань. Поділяться своїм досвідом будівництва паркур-залу й інших об’єктів від ідеї та розробки – до втілення і повноцінного функціонування.

За підсумками туру «IDEA SPACE» буде проведено «Форум вуличних культур», що пройде 5-6 травня в Слов’янську.

Довідка:

Проект «IDEA SPACE» розпочався у 2016 році в рамках фан-зони «Євро-2016» на площі Свободи в Харкові. Це була безкоштовна інформаційно-освітня платформа, яка надала активістам і іншим представникам громадськості можливість ділитися й об’єднуватися навколо нових ідей і соціальних ініціатив щодо поліпшення життя населення й розвитку Харкова. Тур платформи «IDEA SPACE» пройде вже вдруге.