В ДонНТУ відбувся позаплановий інструктаж із питань пожежної безпеки для студентів і співробітників

Чотирнадцятого травня 2019 р. для студентів, викладачів і співробітників Донецького національного технічного університету та Індустріального інституту було проведено позаплановий інструктаж із питань пожежної безпеки.

Провідний інспектор Покровського РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Ірина Прозор детально розповіла присутнім про основні правила пожежної безпеки та принципи роботи та відмінності різних видів вогнегасників. Окрему увагу доповідач акцентувала на порядку дій при виникненні пожежі та правилах поведінки з вибухонебезпечними предметами.

Після теоретичної частини учасники інструктажу мали змогу на практиці навчитися, як правильно користуватися вогнегасниками при гасінні пожежі.