Студентська молодь Покровська поспілкувалася із головою ДонОДА

21-11-2018    Новини , Преміум-новина , Студенту    137

Двадцять першого листопада у приміщенні міської бібліотеки імені Т. Шевченка пройшов захід до Дня гідності та свободи, в рамках якого відбулася зустріч студентів і керівників навчальних закладів м. Покровська з Олександром Куцем, головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, та мером Покровська Русланом Требушкіним.

На початку заходу губернатор виступив із промовою, згадавши події, що мали місце на Майдані п’ять років тому, і, користуючись нагодою, подарував пам’ятні подарунки – видання «Небесна сотня» – представникам ДонНТУ, педагогічного коледжу та бібліотеки імені Шевченка. Після цього студенти мали змогу задати свої запитання очільнику області та міському голові.

Так, молодь цікавилася, наскільки активним був голова ДонОДА у свої студентські роки, які умови необхідно створити, аби обдарована молодь залишалася працювати в Україні, а не емігрувала за кордон, чи плануються регіональні програми з підтримки переміщених вишів, чи є можливим відкриття в Донецькій області науково-демонстраційного освітнього центру, які дії та ініціативи від ДонОДА сприятимуть підвищенню престижності технічних спеціальностей і можуть покращити профорієнтаційну роботу зі школярами та ін..

А, оскільки студентство – молоді й активні люди, не могли оминути увагою й питання організації дозвілля. Молодь відзначила, що у Покровську не вистачає місць для цікавого проведення вільного часу: кінотеатру, боулінгу, нічних клубів, басейну, льодового катка тощо. Тож, логічним і закономірним було запитання до представників влади щодо покращення інфраструктури міста. На це була отримана відповідь, що реалізація даних проектів – справа доволі масштабна й витратна. Враховуючи обмежений бюджет міста, розвивати даний напрямок будуть, але це буде поступовий і планомірний процес.

По завершенні заходу губернатор подякував учасникам за запитання та закликав не боятися звертатися до облдержадміністрації в разі необхідності, а також побажав студентам успіхів і  залишатися й надалі такими ж молодими й активними.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу