Університет сьогодні

Святкування Дня ФКІТАЕР стало яскравим завершенням низки весняних днів факультетів ДонНТУ

IMG 0292

Факультету КІТАЕР виповнилося п’ять років. Хтось може сказати, що це не зовсім так, адже його історія почалася ще в далекому 1972 році. Але через ситуацію на Донбасі в 2014 році ДонНТУ був змушений переїхати з рідного Донецька до своєї філії у м. Покровськ. Разом із вишем переїхала і частина факультету КІТА, яка з 2014 року стала називатися факультетом комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки.

З моменту вимушеного переїзду на факультеті ведеться активна наукова, навчальна, методична та організаційна робота. Саме ці якості і допомагають проводити незабутні дні факультету. Так сталося і 23 травня 2019 року.

Відбулося засідання №5 вченої ради ДВНЗ «Донецький національний технічний університет»

24-5-2019    Вчена рада    21   
ДонНТУ

23.05.2019 р.  відбулося засідання №5 вченої ради ДВНЗ «Донецький національний технічний університет». Під час засідання було заслухано і затверджено звіти про роботу Костянтинівського та Бахмутського індустріальних технікумів у 2018-2019 навч. році,  внесено зміни до переліку рейтингових показників науково- педагогічних працівників університету, присвоєно вчені звання співробітникам, затверджено навчальні плани підготовки молодшого […]

В ДонНТУ пройшла робоча зустріч студентів із представниками ВСП «Шахтоуправління «Добропільське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля»

23-5-2019    Події , Студенту    21   
4

Двадцять третього травня 2019 року в Донецькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч студентської молоді та викладачів ДонНТУ та Індустріального інституту з представниками відокремленого структурного підрозділу ШУ «Добропільське».

Пошук нових контактів: семінар з академічної мобільності у Варшаві (Польща)

1

Міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів є одним із найпотужніших засобів обміну досвідом, пошуку партнерів та співпраці університетів.  У квітні 2019 року Національне Агентство Еразмус+ в Польщі та Національне Еразмус+ Офіс в Україні провели міжнародний контактний семінар (ICM) для представників вищих навчальних закладів України, Грузії, Косово, Молдови та Польщі. На […]

Факультет МЕХТ яскраво відсвяткував свій День народження

IMG 9648

Низка традиційний святкувань днів факультетів Донецького національного технічного університету потроху добігає кінця. Ось і факультет машинобудування, екології та хімічних технологій відзначив свій 98-й День народження. Заснований разом із університетом, ФМЕХТ пройшов складний і тернистий шлях, мав безліч перетворень і назв, а також славиться своїм поєднанням механіків, хіміків і екологів, що робить ще більш особливим.

В ДонНТУ пройшла Всеукраїнська науково-технічна конференція «Автоматизація, контроль і управління: пошук ідей і рішень»

22-5-2019    Конференції , Преміум-новина    45   
8

Двадцять другого травня 2019 року на базі факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету відбулася V Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація, контроль і управління: пошук ідей і рішень» (АКУ-2019).

В ДонНТУ пройшла відкрита лекція з нагоди відзначення Дня охорони праці

1

Двадцять першого травня 2019 року в Донецькому національному технічному університеті для студентів і співробітників було проведено відкриту лекцію «Профілактика кору», присвячену Дню охорони праці. Організаторами заходу виступили відділи з охорони праці ДонНТУ та Індустріального інституту, а також гірничий факультет ДонНТУ.

Команда ДонНТУ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Земельний кадастр»

21-5-2019    Преміум-новина    29   
2019 05 20 11 36 21 712

Команда ДонНТУ у складі студентів гірничого факультету Ірини Камак, Сергія Звєрєва та Ірини Мельник із групи ГКЗ-15 під керівництвом асистента кафедри геодезії та будівництва підземних споруд Ольги Земелько вперше за п’ять років знаходження нашого вишу в Покровську взяла участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Земельний кадастр», який проходив із 15 по 17 травня у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва. ХНАУ – це найстаріший аграрний вищий навчальний заклад в Україні, який був заснований у 1816 році у передмісті Варшави (тоді Російська імперія), а з 1914 року базується у Харкові. Наразі це провідний виш аграрного напрямку, до складу якого входить і  перший в Україні факультет інженерів землевпорядкування.

Студенти гірничого факультету ДонНТУ взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з безпеки життєдіяльності

20-5-2019    Преміум-новина    32   
IMG 9255

Троє студентів гірничого факультету: Катерина Ісаєва (гр. ГС-16б), Андрій Нікітенко (гр. ГС-16а) та Ілля Ільїн (гр. ГС-16б) представили Донецький національний технічний університет у II етап Всеукраїнської олімпіади з безпеки життєдіяльності, що проходила на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

На кафедрі історії та права пройшла відкрита лекція

20-5-2019    Події    21   
1

Доцентом кафедри історії та права ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» Василем Грудницьким у групі АПУ-17 спеціальності «Публічне управління та адміністрування» було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Адміністративне право» на тему «Адміністративно-правове регулювання в соціально-культурній сфері».

Під час лекції студенти дізналися про особливості правового регулювання та державного управління у соціально-культурній сфері, а саме: у галузі освіти та науки, культури та туризму, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
« Кві  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031