Університет сьогодні

25 квітня в бібліотеці відбулася інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд»

26-4-2019    Бібліотека , Преміум-новина    5   
IMG 7173

25 квітня в бібліотеці відбулася інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд». Дійсно, історія трагедії на Чорнобильській АЕС знаходиться поряд з кожним із нас – це історії родичів, сусідів, земляків, колег. В бібліотеці студенти почули особисті розповіді свідків тих подій, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС О.П. Волкова та Г.В.Чеботарьова, історії директора бібліотеки Г.О.Петрової , яка жила в той час в Києві, бібліотекаря К.М. Прищепчук, яка всією сім’єю переїхала в наше місто з зони добровільного переселення, та історії родичів співробітників ДонНТУ. Студенти були вражені почутим.

У бібліотеці ДонНТУ пройшла інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд»

26-4-2019    Бібліотека , Преміум-новина    12   
3

Напередодні відзначення 33-ї річниці страшної аварії на Чорнобильській АЕС у науково-технічній бібліотеці Донецького національного технічного університету для студентів ДонНТУ та ІІ було проведено інформаційну годину «Чорнобиль. Історія поряд».

Привітання ректора ДонНТУ з Великоднем

26-4-2019    Ректорат    10   

Шановна університетська родино!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Великоднем!

Щороку ми зустрічаємо свято Христового Воскресіння як символ очищення й відродження, перемоги добра над злом, великодушності над мізерністю, любові над ненавистю. Саме цей день, сповнений сакральним змістом, підносить нас духовно, спонукає бути вимогливими передусім до самих себе, допомагати іншим, поважати одне одного.

З настанням Великодня пробуджується не тільки земля, а й людські сподівання на добру долю. Тож нехай це величне свято принесе любов і світло у ваші родини, щастя, добробут, мир і спокій, допоможе здійснити найзаповітніші мрії!

Зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, радості, сили й натхнення працювати для розвитку й процвітання нашого університету, міста та рідної держави!

З повагою
ректор Донецького національного
технічного університету
Ярослав Ляшок

В ДонНТУ пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Технології та процеси в гірництві та будівництві»

15

Протягом 23-15 квітня 2019 р. на базі гірничого факультету Донецького національного технічного університету проходила VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та процеси в гірництві та будівництві».
Даний захід вже став традиційним і проводиться з метою обміну науково-технічною інформацією, визначення перспективних шляхів створення та розвитку нової техніки і технологій у гірництві та будівництві, розробки спільних наукових програм, розвитку співробітництва; консолідації вчених, фахівців і керівників промислових підприємств для сприяння процесу подальшого розвитку техніки, технологій, методів управління в умовах кардинальної зміни економіки нашої країни.

На базі ДонНТУ відбувся міський семінар-практикум вчителів фізики

25-4-2019    Преміум-новина    23   
1

Двадцять четвертого квітня 2019 р. на базі Донецького національного технічного університету відбувся міський семінар-практикум вчителів предмету «Фізика» (м. Добропілля) на тему «Діяльність педагога щодо оптимальних шляхів способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів».

Мета заходу – сприяти підвищенню фахової компетентності вчителів через застосування оптимальних шляхів способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів при вивченні фізики.

28 квітня- Всесвітній день охорони праці

d3b69481910dd906f2666c9f3212f99c

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, зменшити травматизм на виробництві, а також для збереження здоров’я покоління. У 2019 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначається під гаслом  „Безпечне та здорове майбутнє праці” та […]

На базі бібліотеки ДонНТУ пройшла зустріч з представниками Товариства «Знання» України

23-4-2019    Бібліотека , Події    12   
6

Двадцять третього квітня на базі науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету пройшла зустріч студентів і співробітників із Василем Кушерцем, головою правління Товариства «Знання» України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором філософських наук, професором, Дмитром Єсипенком головним редактором журналу, кандидатом філософських наук, заслуженим працівником культури України, та Людмилою Чечель, лауреатом мистецької премії «Київ» імені Анатолія Москаленка в галузі журналістики, почесним членом Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина». Модератором виступив Володимир Алтухов, член президії Товариства «знання» України, голова правління покровської міської організації товариства, старший викладач кафедри мовної підготовки ДонНТУ.

На базі Молодіжного Хабу ДонНТУ відбувся інформаційно-просвітницький захід для школярів Покровська на тему «Перехідне правосуддя»

23-4-2019    Події    13   
IMG 6512

Нещодавно на базі Молодіжного Хабу ДонНТУ Богдан Мироненко, інформаційний координатор Української Гельсінської спілки з прав людини, провів для школярів Покровська тренінг на тему «Перехідне правосуддя».

Під час спілкування зі школярами Б. Мироненко розповів про один із найважливіших проектів, який допоможе у майбутньому вирішити проблеми, що можуть виникнути після реінтеграції нині окупованих територій Донбасу.

Година пам’яті “Чорнобиль. Історія поряд” 

22-4-2019    Події    29   
ДонНТУ

25 квітня о 12:50 в бібліотеці ДонНТУ відбудеться година пам’яті “Чорнобиль. Історія поряд” 

В ДонНТУ відкрито навчально-дослідницьку лабораторію кафедри природоохоронної діяльності

22-4-2019    Преміум-новина    45   
3

На факультеті машинобудування, екології та хімічних технологій – поповнення: відкрито навчально-дослідницьку лабораторію кафедри природоохоронної діяльності. Дана подія стала такою довгоочікуваною для співробітників і студентів ФМЕХТ, тож, екологи не приховували захвату та радості з нагоди відкриття.

Лабораторія обладнана за останнім словом техніки. Зокрема, у ній представлені наступні прилади: спектрофотометри, pH-метр і нітратомер, дистилятор, установка для гідростатичного зважування, біологічні мікроскопи та ін.. Світле та затишне приміщення створює робочу атмосферу та налаштовує на дослідницьку діяльність.

Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
« Бер  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930