Студентка гірничого факультету Людмила Лопушанська посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт галузей знань і спеціальностей 2018-2019 рр.

IMG 6509Нещодавно відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт галузей знань і спеціальностей 2018-2019 рр., у якому взяла участь студентка гірничого факультету Донецького національного технічного університету Людмила Лопушанська. Конкурс проходив на базі Криворізького національного університету.

До уваги галузевих конкурсних комісій були представлені роботи зі всієї України щодо покращення охорони праці, але тільки кращі отримали нагороди.

Студентка ДонНТУ Л. Лопушанська, науковим керівником якої виступила к.т.н., доцент кафедри охорони праці Тетяна Негрій, презентувала роботу «Дослідження умов праці шахтарів на шахтах Покровського району» та була нагороджена дипломом другого ступеню.

Програмою було заплановано не тільки виступи на конференції, а й екскурсії містом і на кар’єр ПАТ «Південний гірничозбагачувальний комбінат», де студентам наочно показали, чим славиться Кривбас.

Щасливі переможці, наповнені враженнями, роз’їхалися ділитися отриманими знаннями зі своїми викладачами та колегами.

, ,