Студенти та старший викладач факультету КНТ стали стипендіатами програми Леонарда Ейлера від DAAD

даад

Стипендіальна програма Леонарда Ейлера існує з 1998 року та спрямована на молодих науковців переважно інженерних і природничих наук, які займаються написанням диплому або дисертації.

Метою програми є поглиблення зв’язків молодих дослідників з України, Білорусі, Молдови, Росії, Середньої Азії, Південного Кавказу та Західних Балкан із німецькими університетами для здійснення спільних двосторонніх дослідницьких проектів і сприяння збереженню молодих вчених у відповідних університетах.

Цього року стипендіатами програми Леонарда Ейлера стали магістранти і старший викладач кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних наук і технологій Ілля Береза, Галина Нещадіна, Артем Любимов і Юлія Дікова.

У період з 1 по 31 березня вони працюватимуть над науковими роботами в Центрі високопродуктивних обчислень при Штутгартському університеті (Німеччина) під керівництвом професора кафедри комп’ютерної інженерії Святного Володимира Андрійовича.

Галина Нещадіна,
студент-магістр кафедри комп’ютерної інженерії