Цифровізація промислових тепличних комплексів – підсумки участі співробітників КІТАЕР у АГРО-2019

У період із 04 по 07 червня 2019 р. у м. Київ співробітники факультету КІТАЕР доц. каф. ЕТ Лактіонов І.С. та Лебедєв В.А. взяли участь у XXXI Міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2019. Виставка АГРО-2019 – це найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України.

Представники ДВНЗ «ДонНТУ» у складі делегації Департаменту АПК та РСТ Донецької обласної державної адміністрації презентували на виставці результати власних науково-технічних розробок, що стосуються інноваційних рішень у галузі цифровізації промислових тепличних комплексів.

У ході виставки з результатами науково-технічних розробок співробітників факультету КІТАЕР ДВНЗ «ДонНТУ» ознайомились керівники Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета та Олена Альшанова. У результаті спілкування та обміну інформацією з керівним складом Міністерства науковцями ДонНТУ було сформовано ряд пріоритетних цілей на подальше вдосконалення розробки та просування отриманих результатів.

Також під час виставки делегація ДонНТУ відвідала ряд заходів, які було присвячено актуальним проблемам автоматизації та моніторингу сучасних об’єктів АПК. У результаті цих заходів науковці ДонНТУ обмінялись досвідом із виробниками та представниками бізнес-структур у галузі розробки та впровадження високотехнологічного обладнання для аграрного сектору.

Адміністрація ФКІТАЕР

, , ,