Стартова зустріч учасників проекту Еразмус+ “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens”

6-2-2019    Міжнародне співробітництво   177

co funded dComFra logo200

З 16 по 18 січня 2019 року в Університеті Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) відбулася стартова зустріч учасників проекту “Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти”, що має назву “Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens” (598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP), у роботі якої взяли участь представники шести європейських організацій-партнерів та дев’яти українських. ДонНТУ був представлений проректором з наукової роботи Є. Башковим та доцентом Н. Костюковою.

Представники кожної з організацій-партнерів розповідали про свою установу, її досвід у галузі цифрових компетенцій, представляли команду виконавців. Під час ході зустрічі обговорювались цілі та задачі проекту, очікувані результати, детально розглядався зміст кожного етапу виконання.

Університет Вітовта Великого (лит. Vytauto Didžiojo universitetas, VDU) — вищий навчальний заклад в місті Каунасі (Литва), заснований в 1922 р., перейменований в 1930 р. з приводу 500-ї річниці смерті Вітовта Великого, знаменитого великого князя литовського, за влади якого Литва досягла свого розквіту. Входить в Асоціацію європейських університетів, Європейську асоціацію міжнародної освіти. В Університеті діють 10 факультетів й 2 інститути, що поєднують 29 кафедр й центрів, а також Каунаський ботанічний сад.

Корпуси Університету Вітовта Великого справили враження своїм сучасним обладнанням. Найбільше нас вразила бібліотека приміщення висотою у чотири поверхи зі скляною стіною, обладнане сучасними комп’ютерами для роботи відвідувачів.

Зимова сніжна погода не стала на перешкоді у прогулянках вулицями чарівного Каунаса стародавнього міста, заснованого ще у 1361 році в північній частині Литви, в місці злиття річок Няріс (Вілія) і Німан. Місто Каунас цікаве як старовинними будівлями Старого міста, так і сучасними спорудами. Це друге за значимістю місто Литви, місто студентів і одна з культурних столиць Литви з багатою історією, великою кількістю музеїв і цікавими пам’ятками. У 1920-1940 роках Каунас був тимчасовою столицею Литви.

Знайомство з новими колегами у Каунасі, прогулянки затишним європейським містом надихають на нові плани та майбутні проекти.

Наталя Костюкова,
доцент кафедри прикладної математики та інформатики

, ,

Повернутися