Семінар за Програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта

20-2-2019    Міжнародне співробітництво   123

З 7-го по 8-ме лютого у м. Вінниця проходив семінар на тему: «Демократія, американська політика, вибори та політична комунікація», який було організовано у рамках Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні. Захід відбувся за підтримки Посольства США в Україні і мав за мету реалізацію проекту «Американська парадигма академічного зростання». Цей проект передбачає проведення серії семінарів з професійного розвитку викладачів українських переміщених вишів. У семінарі взяла участь представник ДонНТУ – Ольга Ганич, директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

Учасники семінару були зацікавлені тематикою доповідей, серед яких найбільшу увагу привернули наступні теми: «Вразливіть демократії на сучасному етапі розвитку», «Дезінформація як інструмент гібридної війни», «Демократія, політичні інститути і виклик популізму», «Зовнішня політика США: як це працює». В рамках зустрічі з випускниками програми Фулбрайта ми ознайомилися з можливостями Програми та умовами участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США.

Захід залишив незабутні враження також від екскурсії містом, візиту до Донецького національного університету ім. Василя Стуса, спілкування із колегами з різних міст. Для ДонНТУ участь у цьому проекті – це нові плани на майбутнє в розвитку науки та співпраці з українським і міжнародним освітньо-науковим середовищем.

Ольга Ганич,
директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти