ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ОГОЛОШУЄ НАБІР НА EU STUDY DAYS У 2019 РОЦІ

25-1-2019    Міжнародне співробітництво , Оголошення   420

SKM C25819010310350 724x1024Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EU Study Days in Ukraine, які відбудуться у 2019 році.

Починаючи з 2013 року EU Study Days in Ukraine (Єврошколи) як освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, залучив понад 1000 студентів останніх курсів та випускників ВНЗ з усієї України. Загалом було проведено більше 25 сесій у різних містах України, що освітлювали питання європейської інтеграції, візової лібералізації, цінностей у світі та Європі. Також студенти мають можливість дізнатися про освітні можливості, специфіку права ЄС, зону вільної торгівлі, енергетичні аспекти відносин ЄС-Україна тощо.

У 2019 році планується проведення 5 сесій у різних містах України:

• 27 сесія 7-10 лютого – м. Житомир
  • 28 сесія 14-17 березня – м. Суми
  • 29 сесія 11-14 квітня – м. Тернопіль
  • 30 сесія 6-9 червня – м. Сєвєродонецьк
  • 31 сесія 4-7 липня – м. Одеса

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір. Увага! Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Хто може взяти участь? Студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Участь у Єврошколі (EU Study Days) є безкоштовною! Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Ознайомитися з умовами участі та повним списком сесій можна тут: http://internevvs.ua/2018/12/eu-study-davs-2019/

Кооринаційна група проекту EU Study Days in Ukraine: email: eustudvdavs@gmail.com. тел.: 097 321 47 30

Повернутися