Відбулася перша зустріч учасників проекту “GameHub”

25-11-2015    Міжнародне співробітництво , game   468   

В листопаді 2015 пройшла перша зустріч учасників проекту «GameHub: University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine» 561728-EPP-1-2015-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP. Робота 8 університетів і 5 малих і середніх підприємств з Європи і України була підтримана DeustoTech Learning Team- координатором проекту та організацією, що провела зустріч. ДонНТУ був представлений проректором з наукової роботи Є.О.Башковим та доцентом С.А.Зорі.

Під час зустрічі обговорювались шляхи реалізації завдань проекту: формулювання профілів компетентності та потреб у навчання для працівників IT- галузі в Україні, включаючи мережеві міжнародні та бізнес- можливості; побудова лабораторії GameHub Lab в кожному українському університеті, що бере участь у проекті; взаємовигідна і життєздатна співпраця між науковими колами, ігровою індустрією і суспільством.

Додаткова інформація. Більбао – найбільше місто провінції Біскайя в складі автономної Країни Басків. Більбао заснований на початку 14 століття і сьогодні утворює міську місцевість Гран Більбао. Більбао знаходиться в північно-центральній частині Іспанії, близько 16 км на південь від Біскайської затоки. В даний час, Більбао найбільш динамічним містом Іспанії. Поштовхом до розвитку міста стало відкриття знакового для Більбао Музею Гуггенхайма, після чого інвестиції в інфраструктуру продовжилися і було побудовано термінал аеропорту, системи швидкого транзиту і т. д. В Більбао знаходяться два університети, найстаріший – приватний університет Деусто, заснований Орденом Ієзуїтів в 1886 році.

Повернутися