В ДонНТУ відсвяткували День ФКНТ

Чотирнадцятого травня в Донецькому національному технічному університеті у теплій і дружній атмосфері пройшло святкування Дня факультету комп’ютерних наук і технологій.

21

До слова, молодь ФКНТ завжди вигадує щось нове. Ось і цього разу на розсуд глядачів студрада факультету представила не звичайний концерт, а цілий кінофестиваль: із номінаціями, відзначенням найкращих і, певна річ, яскравими номерами із притаманними суто ФКНТ рисами.

Безумовно, не обійшлося без слів поздоровлень: декан факультету Сергій Ковальов і проректор із науково-педагогічної роботи Вікторія Воропаєва побажали присутнім насиченого та активного життя, а безпосередньо факультету – успіхів і процвітання.

Ну, а креативна молодь вкотре потішила глядачів, зануривши усіх в атмосферу драйву та веселощів.

Тож, зі святом, ФКНТ!