Студент ФKНТ посів третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики

30-5-2019    Преміум-новина    72

IMG 0474Михайло Рогоза, студент першого курсу гр. КН-18 факультету комп’ютерних наук і технологій, посів третє місце на другому етапі Всеукраїнської олімпіади серед студентів економічних і технічних закладів вищої освіти з навчальної дисципліни «Математика».

Науковим керівником хлопця виступила доцент кафедри вищої математики та фізики Донецького національного технічного університету Наталія Гоголєва. Підготовка до олімпіади тривала близько двох місяців і включала активні щотижневі заняття, а також триденний інтенсив безпосередньо перед конкурсом.

Що ж до олімпіади, вона проходила на базі Сумського державного університету та зібрала 103 представників закладів вищої освіти зі всієї України. Протягом чотирьох годин учасникам необхідно було вирішити сім складних і специфічних задач, що виявилося нелегкою задачею. І хоча конкуренція була дуже високою, атмосфера заходу, тим не менше, була дружньою та теплою. Окрім того, організатори створили всі необхідні умови для комфортного перебування учасників. Багато приємних вражень залишилося й від оглядової екскурсії містом Суми.грамота

Загалом, як розповідає сам Михайло, величезний інтерес до математики у нього проявлявся ще з дитинства. За плечима юнака – чимало призових місць на численних міських олімпіадах. І хоча М. Рогоза обрав для отримання вищої освіти спеціальність, не зовсім пов’язану з математикою, все ж таки вона допомагає йому в опануванні комп’ютерних наук, передусім, у вмінні логічно мислити та вирішувати різноманітні задачі.

Хлопець щиро вдячний своєму керівнику за допомогу в підготовці до олімпіаді та за моральну підтримку. Що ж до подальших планів, зайняте третє місце є для нього і приводом для гордості та, водночас, мотивуючим фактором для наполегливої підготовки, аби в наступному році знову гідно представити рідний виш і показати ще кращий результат.

Катерина Щербакова,
фахівець редакційно-видавничого відділу