Розпочала свою роботу лабораторія систем управління кафедри автоматики та телекомунікацій ДонНТУ

7-5-2019    Преміум-новина    89

На кафедрі «Автоматика та телекомунікації» факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету відкрито лабораторію систем управління.

Лабораторія облаштована новітнім обладнанням і включає, зокрема, наступні прилади:

– лабораторні стенди TATU Smart Lab;

– контролери виробництва  компаній Phoenix Contact, Siemens і Berghof, а також сучасне мережеве обладнання;

– виконавчі механізми: сервоприводи, асинхронний частотно-керований привід і привід постійного струму;

– допоміжне дослідницьке обладнання.

Також в лабораторії систем управління розміщена базова станція мобільного зв’язку.

Лабораторія повністю забезпечує навчальний процес студентів спеціальностей «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та «Автоматизований електропривід», а також низку дисциплін суміжних напрямів підготовки.

, ,