На базі ДонНТУ відбувся міський семінар-практикум вчителів фізики

25-4-2019    Преміум-новина    101

Двадцять четвертого квітня 2019 р. на базі Донецького національного технічного університету відбувся міський семінар-практикум вчителів предмету «Фізика» (м. Добропілля) на тему «Діяльність педагога щодо оптимальних шляхів способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів».

Мета заходу – сприяти підвищенню фахової компетентності вчителів через застосування оптимальних шляхів способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів при вивченні фізики.

Задачі семінару полягали у:

– поглибленні методичних знань щодо популяризації природничих дисциплін, зокрема фізики;

– пошуку нових шляхів і підходів зацікавлення учнів до вивчення природничих дисциплін і cтимулювaння iнтepecу дo пoдaльшoгo oпaнувaння куpciв, пoв’язaних зi STEM;

– показі зв’язку шкільних предметів із життям.

Розпочався захід проведенням педагогічного колоквіуму з елементами тренінгу, що включав у себе інтерактивну доповідь і виконання практичних завдань. Далі на учасників чекала презентація лабораторій факультету КІТАЕР, в яких активно розвивається напрям робототехніки. Співробітники ДонНТУ детально розповіли про підтримку активної талановитої молоді та розвиток стартап-системи в університеті, а також поділилися своїм досвідом співпраці зі школами міста та району. Після на гостей чекав майстер-клас, у ході якого присутні мали можливість на власні очі побачити результати численних активностей ФКІТАЕР.

Завершальною частиною семінару стало обговорення створення онлайн ментальної карти «Тезаурус з теми семінару», «Методична скарбничка» та розміщення її на дошці Padlet.

Під час підведення підсумків заходу представники вишу та шкіл висловили бажання щодо подальшої плідної співпраці та наголосили на необхідності створення педагогічних умов для здобуття результативного досвіду проектної діяльності та розробки стартапів.

, , ,