Науково-технічна бібліотека ДВНЗ “ДонНТУ”

нтб

Контакты:

Адреса: 85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2, 3.214

E-mail:  library@donntu.edu.ua

Ми у соцмережах:      

25 квітня в бібліотеці відбулася інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд»

26-4-2019    Бібліотека , Преміум-новина   67   
IMG 7173

25 квітня в бібліотеці відбулася інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд». Дійсно, історія трагедії на Чорнобильській АЕС знаходиться поряд з кожним із нас – це історії родичів, сусідів, земляків, колег. В бібліотеці студенти почули особисті розповіді свідків тих подій, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС О.П. Волкова та Г.В.Чеботарьова, історії директора бібліотеки Г.О.Петрової , яка жила в той час в Києві, бібліотекаря К.М. Прищепчук, яка всією сім’єю переїхала в наше місто з зони добровільного переселення, та історії родичів співробітників ДонНТУ. Студенти були вражені почутим.

У бібліотеці ДонНТУ пройшла інформаційна година «Чорнобиль. Історія поряд»

26-4-2019    Бібліотека , Преміум-новина   60   
3

Напередодні відзначення 33-ї річниці страшної аварії на Чорнобильській АЕС у науково-технічній бібліотеці Донецького національного технічного університету для студентів ДонНТУ та ІІ було проведено інформаційну годину «Чорнобиль. Історія поряд».

На базі бібліотеки ДонНТУ пройшла зустріч з представниками Товариства «Знання» України

23-4-2019    Бібліотека , Події   84   
6

Двадцять третього квітня на базі науково-технічної бібліотеки Донецького національного технічного університету пройшла зустріч студентів і співробітників із Василем Кушерцем, головою правління Товариства «Знання» України, членом-кореспондентом НАПН України, доктором філософських наук, професором, Дмитром Єсипенком головним редактором журналу, кандидатом філософських наук, заслуженим працівником культури України, та Людмилою Чечель, лауреатом мистецької премії «Київ» імені Анатолія Москаленка в галузі журналістики, почесним членом Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина». Модератором виступив Володимир Алтухов, член президії Товариства «знання» України, голова правління покровської міської організації товариства, старший викладач кафедри мовної підготовки ДонНТУ.

Співробітники науково-технічної бібліотеки ДонНТУ провели урок інформаційної грамотності для студентів

17-4-2019    Бібліотека , Події   54   
4

Сімнадцятого квітня 2019 р. у науково-технічній бібліотеці ДонНТУ для студентів гірничого факультету було організовано урок інформаційної грамотності «Інформація та документація. Бібліографічне посилання».  Ірина Черьомухіна, бібліотекар 1 категорії, та Ольга Рябчук, провідний бібліотекар, розповіли про загальні положення та правила складання посилань, озвучили нові вимоги МОН до переліку використаних джерел, навели приклади […]

В ДонНТУ пройшла інформаційна зустріч студентів і співробітників вишу з представниками СБУ

4

Тринадцятого березня 2019 р. в Донецькому національному технічному університеті пройшла інформаційна зустріч студентської молоді та співробітників вишу з представниками Служби безпеки України.

Під час заходу присутнім розповіли про основні положення програми СБУ «На тебе чекають вдома», про те, як боротися з фейками, протистояти маніпуляціям і пропаганді, а також про те, як захистити свої акаунти в соціальних мережах.