Студентки факультету економіки та менеджменту стали призерами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Четвертого квітня 2019 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Управління фінансово-економічною безпекою».

Учасниками конкурсу стали і студенти групи ФЕБм-18б Донецького національного технічного університету Дар’я Рябчикова та Наталія Тур із науковою роботою на тему «Діагностика криз в системі антикризового управління та забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємства» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки Анни Мариної.

На конкурс було подано більше 80 робіт із різних закладів вищої освіти України. Наукова робота наших студентів увійшла до 18-ти найкращих, які були запрошені до підсумкової конференції. У результаті Дар’ю та Наталію нагородили дипломом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо магістрів кафедри обліку, фінансів і економічної безпеки та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!

, ,