Команда ДонНТУ посіла третє місце на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science”

1Аспірант кафедри «Природоохоронна діяльність» факультету МЕХТ Світлана Шкрильова та студент групи ЕКО-16 Олександр Коростильов під керівництвом професора, завідувача кафедри, доктора технічних наук Віктора Костенка від Донецького національного технічного університету, м. Покровськ (Україна), спільно із докторантом Іриною Скринецькою та керівником Aleksandra Nadgórska-Socha, Uniwersytet Śląski w Katowicach (Poland), взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science».

Конкурс проводився на базі Одеської національної академії харчових технологій під егідою Black Sea Universities Network, що об’єднує 110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону.

Тема роботи «Підвищення стабільності роботи сонячного колектора» за напрямком «Екологія та охорона навколишнього середовища» обрана зовсім не випадково, адже в умовах глобальної екологічної кризи у світі та в Україні актуальним стає питання пошуку альтернативних джерел енергії. Одним із найбільш поширених видів відновлюваної енергії є сонячна енергія. В Україні найперспективнішим напрямом використання сонячної енергії є її пряме перетворення на низькопотенційну теплову енергію.2

Конкурс проводився в два етапи. Перший полягав у представленні роботи англійською мовою. Другий етап – безпосередньо участь в онлайн-конференції з презентацією конкурсної роботи в присутності конкурсантів, керівників і представників оргкомітету. За підсумком конкурсна робота була відзначена сертифікатом 3-го ступеня.

Світлана Шкрильова,
аспірант кафедри «Природоохоронна діяльність»

, ,