V Всеукраїнська науково-технічна конференція „Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей та рішень”

abb122 19 hf hf hf

ДВНЗ „Донецький національний технічний університет” (м. Покровськ, Україна) 21-22 травня 2019 р.  проводить на базі факультету комп’ютерноінтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки

V Всеукраїнську науково-технічну конференцію молодих учених, аспірантів та студентів „Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей та рішень”  (АКУ-2019)

Запрошуємо Вас взяти учать в роботі конференції та виступити з доповіддю. Мета проведення конференції – обмін ідеями, дослідженнями та розробками в галузі автоматизованого управління, контролю, регулювання, дослідження та оптимізації динамічних систем та технологічних процесів, в телекомунікаційних та інформаційно-вимірювальних системах, енергетиці між аспірантами, магістрантами та студентами. Матеріали доповіді будуть опубліковані в збірнику наукових праць „Автоматизація, контроль та управління: пошук ідей та рішень”.

Запрошення АКУ-2019