В ДонНТУ пройшла Всеукраїнська науково-технічна конференція «Автоматизація, контроль і управління: пошук ідей і рішень»

22-5-2019    Конференції , Преміум-новина    118

Двадцять другого травня 2019 року на базі факультету комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації, електроінженерії та радіоелектроніки Донецького національного технічного університету відбулася V Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація, контроль і управління: пошук ідей і рішень» (АКУ-2019).

Мета проведення конференції – обмін ідеями, дослідженнями та розробками в галузі автоматизованого управління, контролю, регулювання, дослідження та оптимізації динамічних систем і технологічних процесів у телекомунікаційних та інформаційно-вимірювальних системах, енергетиці між аспірантами, магістрантами та студентами.

Всього до оргкомітету АКУ-2019 надійшло більше 40 доповідей, авторами яких стали науковці з різних вишів України: ДонНТУ (м. Покровськ), Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу (м. Івано-Франківськ), Дніпровського державного технічного університету (м. Кам’янське), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Національної металургійної академії України (м. Дніпро), НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ).

Що ж до програми конференції, вона передбачала роботу за п’ятьма основними науковими напрямами:

– автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, впровадження концепції Industry 4.0 в промислову автоматику;

– телекомунікаційні системи;

– інформаційно-вимірювальні системи електронні та мікропроцесорні прилади;

– енергетика та автоматизований електропривід;

– методи та засоби дослідження та оптимізації динамічних систем.

Зокрема, виступи доповідачів стосувалися модернізації систем управління добувними комбайнами, практичних методів збору та контролю інформації на промислових підприємствах, розробки системи альтернативного електроживлення ДВНЗ «ДонНТУ», огляду методів і засобів захисту від однофазних замикань на землю в цілому та в умовах ШУ «Покровське» зокрема тощо.

Усі матеріали доповіді будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Автоматизація, контроль і управління: пошук ідей і рішень».

, ,