Навчання, підвищення кваліфікації та ознайомлення з програмними продуктами Phoenix Contact. Розробка і впровадження інновацій та нових рішень в області електротехніки та автоматизації.

З досвідом викладачів в  автоматизації , електроніці  та телекомунікаціях сьогодні ми найкращим чином обладнані для того, щоб перетворити неспинне оцифрування нашого світу на інтелектуальне виробництво майбутнього.

Високий ступень глибини навчання, власна лабораторна база та професійні ноу-хау в галузі автоматизації: це лише три з багатьох причин, чому Навчальний центр з технологій промислової автоматизації стає ідеальним партнером для інтелектуального виробництва завтрашнього дня.

Теми курсів підвищення кваліфікації:

Для більш детальної інформації можна звертатись за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова 2, ауд. 3.206, тел. 099-477-67-91, e-mail: kitaer_donntu@ukr.net  Сайт: http://fkitaer.donntu.edu.ua

Для організаційна та договірна роботапроводиться за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова 2, ауд. 1.223, тел. 050-012-92-48, e-mail: nnipo@donntu.edu.ua Сайт: https://donntu.edu.ua/ipo