Увага! Позапланова атестація щодо вільного володіння державною мовою відбудеться 20.06.2019 р. об 11.00 год. Документи приймаються до 14.00 год. 19.06.2019 року.

Порядок реєстрації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою

 1. Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету. Зразок заяви
 2. Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:

       - особисто секретареві атестаційної комісії або поштою за адресою: 85300 м. Покровськ Донецької області, площа Шибанкова, б.2, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ДВНЗ «ДонНТУ», каб.1.223.

        - надіслати електронною поштою: atestacia@donntu.edu.ua

 1. До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (скановану копію) про сплачену послугу з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення. Реквізити для оплати
 2. Особи, які надіслали заяву електронною поштою, оригінал платіжного документа подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.
 3. Приймання заяв закінчується за добу до визначеної графіком атестації дати.
 4. Учасник атестації повинен прибути у визначені атестаційною комісією день, час і місце (згідно з графіком атестаційної комісії) для проходження атестації. Графік атестаційних сесій 2018 р.
 5. Учасник атестації повинен мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України.
 6. Секретар атестаційної комісії фіксує присутність учасника атестації у відомості, і його вважають допущеним до проходження атестації.
 7. Особи, які звільняються від проходження атестації за добу до визначеної графіком атестації дати особисто подають відповідну Заява про видачу посвідчення на безоплатній основі. До заяви повинні бути додані оригінал та копії документа про відповідний рівень освіти та усіх необхідних до нього додатків. Вартість виготовлення посвідчення відшкодовує зазначена особа (квитанція за виготовлення посвідчення).

  Нотаріально завірені копії документів про освіту не приймаються.

 8. Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію, та особам, зазначеним у пункті 9 цього Порядку, протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.

Контакти

Адреса: 85300 м. Покровськ Донецької області, пл. Шибанкова, б.2, Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ДВНЗ «ДонНТУ», каб.1.223.
е-mail: nnіpo@donntu.edu.ua
Тел. (+380)50-012-92- 48).

Секретар: Бєлобородова Анна Камілівна
е-mail: anna.bieloborodova@donntu.edu.ua
Тел.(+380)50-919-88-62

Режим роботи: понеділок – четвер 08.00-16.00. Перерва: 12.00-12.30.

Примірні тестові завдання, теми та сценарії для проведення співбесіди