В ДонНТУ пройшов семінар-тренінг «Процес побудови дієвої комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю»

13-3-2019    Іпо , Події , Преміум-новина    116

У рамках Тижня відкритого уряду в Україні 12 березня 2019 р. Донецьким національним технічним університетом було проведено семінар-тренінг «Процес побудови дієвої комунікації органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю».

До участі в заході залучились мешканці територіальної громади, представники влади та органів місцевого самоврядування Донецької області, а також магістранти Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

Тренер – доцент, кандидат психологічних наук, доцент кафедри історії та права ДонНТУ Олена Сервачак розповіла про закономірності та механізми комунікативного процесу. Обговорювались ефективні засоби комунікативного впливу, умови та форми ефективного зворотного зв’язку, переваги та недоліки окремих каналів передачі інформації.

Учасники семінару-тренінгу мали можливість дослідити власний рівень навіюваності, вміння передавати та приймати інформацію, особливості суб’єктивної оцінки партнерів по спілкуванню та поділитися досвідом й створити «Заповіді успішного комунікатора».

Сподіваємось на корисність тренінгу.

,